به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری صبح امروز در همایش تخصصی و بصیرتی گرامیداشت یوم الله ۹ دی گفت: در جهان اسلام بعضی ایام هستند که قوام بخش دین مبین اسلام می باشند که از جمله آنها می توان به روز مبعث، حماسه غدیر و یا روز عاشورا اشاره […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری صبح امروز در همایش تخصصی و بصیرتی گرامیداشت یوم الله ۹ دی گفت: در جهان اسلام بعضی ایام هستند که قوام بخش دین مبین اسلام می باشند که از جمله آنها می توان به روز مبعث، حماسه غدیر و یا روز عاشورا اشاره کرد.

وی تصریح کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی نیز همینطور ایامی هستند که باعث تقویت و تسریع حرکت انقلاب و قدرت و قوت بخشیدن به مسیر صحیح آن می شوند و از جمله این ایام ها نیز می توان به حماسه ۱۵ خرداد یا ۱۲، ۲۲ بهمن و یا ۱۷ شهریور اشاره کرد که جز لاینفک از تاریخ انقلاب هستند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: حماسه ۹دی نیز یکی از همین ایام الله ها است که تجلی ، عظمت و اقتدار ملت ایران بار دیگر در این روز به منحصه ظهور گذاشته شد.

وی فتنه ۸۸ را یکی از طراحی های ده ساله استکبار با نماد تقلب در انتخابات عنوان کرد و افزود: هدف از این برنامه نابودی انقلاب اسلامی و فراتر از آن دفن ابدی اسلام بود.

سردار شهسواری افزود: اما بدون شک درایت، بصیرت و قاطعیت رهبر معظم انقلاب و فرمایشات معظم له در خطبه های نماز جمعه و ولایت‌مداری و غیرت دینی مردم آب پاکی را روی دستان ناپاک استکبار و در راس آن آمریکا ریخت و نقشه دشمن را نقش بر آب نمود.

انتهای پیام/