به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا سرهنگ علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی در مسجد امام حسین(ع) گفت:۹دیماه روز بیعت مجدد با رسول الله، غدیرخم و ولایت فقیه است. وی با اشاره به مجاهدات ها و رشادت های مردم انقلابی و شهدا تصریح کرد: ما روزهای سخت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا سرهنگ علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی در مسجد امام حسین(ع) گفت:۹دیماه روز بیعت مجدد با رسول الله، غدیرخم و ولایت فقیه است.
وی با اشاره به مجاهدات ها و رشادت های مردم انقلابی و شهدا تصریح کرد: ما روزهای سخت و پرتلاطم را با همت امت انقلابی پشت سر گذاشته ایم و ۹دیماه یکی از نمودهای بارز آن است.
سرهنگ علی نژاد افزود:دشمن در سال ۸۸ طمع کرد و فکر کرد می تواند نظام را براندازد و متاسفانه برخی فریب خوردگان در داخل نیز با دشمن همراهی کردند و دست در دست دشمن بر علیه اراده ملت ایران قیام کردند.
فرمانده سپاه ارومیه افزود: فتنه گران آرمان های انقلاب اسلامی همچون استقلال و آزادی و استکبارستیزی را زیر سوال بردند.
وی با اشاره به حوادث عاشورای ۸۸ تاکید کرد: آیا شما مسلمان هستید و دیدید که روز عاشورا چه اتفاقی افتاد و زبان باز نکردید و مرزبندی خود را مشخص نکردید.
این مقام مسؤل تصریح کرد: اینچنین بود که مردم با حضور و آگاهی خود در ۹دیماه فتنه گران را رسوا کردند و مرزبندی خود را با فتنه گران بطور شفاف مشخص کردند.