به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم ، بسیجیان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، روحانیون اهل تسنن و تشیع در محل مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان با شکوه خاصی برگزار شد . شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم ، بسیجیان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، روحانیون اهل تسنن و تشیع در محل مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان با شکوه خاصی برگزار شد .

شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر فتنه گر و آمریکا ،آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیرلماز این روز بزرگ را گرامی داشتند .

یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در این همایش از ۹ دی به عنوان روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت دانست و گفت : فتنه ۸۸ یک حادثه اتفاقی نبود بلکه این حوادث حاصل کانونهای اتاق فکر صهیونیسم و استکبار جهانی بود که در جهت بر اندازی ایران برنامه ریزی شده بود .

ابراهیم پور با بیان اینکه اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان در جهت دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب تا آخرین قطره خون خویش در راستای تثبت و استواری این راه عظیم قدم خواهند برداشت افزود: مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی با حضور هوشمندانه و بی نظیر خود در حماسه ۹ دی یکی از بزرگترین و با شکوه ترین اجتماع تاریخ ایران اسلامی را رقم زدند و با حضور خود در صحنه با دفاع از انقلاب و ولایت بصیرت و ولایت مداری خودشان را به رخ جهانیان کشیدند .

سرهنگ غفاری فرمانده سپاه چالدران نیز در این همایش ایمان مردم و فرهنگ عاشورایی و بصیرت را عوامل ثبات و استواری نظام اسلامی در برابر فتنه های دشمنان دانست و گفت: تحلیلگران پشت پرده فتنه ۸۸ فکر همه چیز را کرده بودند اما عناصری مهمی چون ولایت فقیه ، ایمان مردم و فرهنگ عاشورایی و بصیرت مردم در معادلات آنها جایی نداشت به همین دلیل در این روز دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی از ملت بصیر و عاشورایی پاسخ دندان شکن و تاریخی دریافت کردند .