با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت ، سرهنگ نجفی مسئول بازرسی سپاه سرشت و سروان سلیمانی مسئول کانون بازنشستگان این سپاه سردشت دیدار و سرکشی از خانواده های بازنشسته متوفی در سردشت به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت در این دیدارها با اشاره به اینکه امروز ما بر این باوریم که آرامش و امنیت کشور مدیون تلاش‌های بی‌دریغ تمام بازنشستگان و مردان جبهه جنگ و شهادت است که طی سال‌های فعالیت خود از هیچ کوششی مضایقه نداشته اند افزود : دیدار با خانواده بازنشسته متوفی فرصتی از باب وظیفه برای خدمت رسیدن به این خانواده های گرانقدر را فراهم می کند و این افتخاری است که چهره های نورانی این عزیزان را دیده و از خداوند منان خواستاریم که فرصت خدمتگذاری هر چند کم را برایمان فراهم کند . وی تصریح کرد :هدف ازاین دیدار و سرکشی ، شنیدن مشکلات این عزیزان می باشد.
در این دیدار ها سروان سلیمانی مسئول بازنشستگان سپاه سردشت با معرفی خانواده ها به تجلیل و قدردانی از خانواده محترم بازنشسته متوفی پرداخت.
شایان ذکر است که در پایان این دیدارها از خانواده های جمال محمدپناهی ، خضر محمدپور ، حسن خیری ، خالد ملکاری ، رحمان خلیفه در سردشت با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد .
انتهای پیام/