فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: جوانان باید مقابل عملیات روانی دشمن در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هوشیار باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگار بسیج در ارومیه با اظهار اینکه دشمن در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به عملیات روانی دست زده است که جوانان باید هوشیار باشند، اظهار کرد: در قرون اخیر استکبار جهانی با تلاش بسیار گسترده، مدیریت شده و هدفمند و با بهره گیری از تمام توانایی و ظرفیت‌ها مسیری را برای غلبه بر جهان درپیش گرفته بود که طی آن به اهداف و منافع خود دست یابد.

وی با بیان اینکه ابر قدرت های غرب و شرق اگرچه به ظاهر با یکدیگر در تقابل بودند، اما در تقسیم منابع و منافع جهان همکاری داشتند، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظامی متأثر از اسلام ناب محمدی (ص) که زیاده خواهی ابرقدرت‌ها را بر نمی‌تابید، نظام سلطه از انقلاب اسلامی دچار هراس و وحشت شد و با ایجاد جنگ تحمیلی و تطمیع صدام سعی در نابودی این نظام الهام بخش و استکبار ستیز داشت.

این مسوول در پایان با تاکید بر ضرورت هوشمندی رسانه‌ها برابر عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن، اظهار کرد: به رغم تلاش‌های گسترده امپراتوری رسانه‌ای سلطه و صهیونیسم، انتظار است رسانه‌ها و سایت‌های داخلی با هوشیاری به وظایف خود عمل کرده و سناریوهای دشمنان در القای یأس و ناامیدی در جامعه و شکستن وحدت ملی را خنثی سازند.

وی القای ناکارآمدی نظام اسلامی را از خطوط عملیات روانی دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد

پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: آنها با پمپاژ خبری و برنامه سازی و بکارگیری راهبردهای مختلف تلاش می‌کند تا جمهوری اسلامی را ناهماهنگ و مسئولان را نسبت به مشکلات معیشتی مردم بی‌توجه جلوه دهند که این نیز جزو خطوط تبلیغاتی دشمن است؛ امروز پمپاژ ناامیدی به شدت از جانب دشمن انجام می‌پذیرد.

انتهای پیام/