به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی، کارگاه آموزشی (گفتگو محور) ویژه اساتید خواهر بسیجی دانشگاه های استان برگزار شد. خانم دکتر مجرد دبیر هیأت اندیشه ورز استان در این باره افزود: هیأت اندیشه‌ورز خواهران بسیج اساتید استان آذربایجان غربی با همکاری نهاد رهبری دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری کارگاه یکروزه هشت ساعته […]

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی، کارگاه آموزشی (گفتگو محور) ویژه اساتید خواهر بسیجی دانشگاه های استان برگزار شد.

خانم دکتر مجرد دبیر هیأت اندیشه ورز استان در این باره افزود: هیأت اندیشه‌ورز خواهران بسیج اساتید استان آذربایجان غربی با همکاری نهاد رهبری دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری کارگاه یکروزه هشت ساعته در مورخه ۹۷/۱۱/۰۴ نمود. دکتر مجرد ادامه داد: این کارگاه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و با عناوین راهکارهای ارتباط مؤثر با دانشجو در جهت تقویت باورهای دینی و نیز ویژگی های خانواده موفق زنان نخبه دانشگاهی با استفاده از اساتیدی از مرکز تحقیقات زنان و خانواده کشور، حجت الاسلام والمسلمین آیینه‌چی وحجت الاسلام و المسلمین غلامی در محل پردیس شهر دانشگاه ارومیه تشکیل شد.

ایشان اضافه کرد: در این کلاس‌ها بیش از ۴۵ نفر از اعضاء هیأت علمی خواهر دانشگاههای استان شامل دانشگاه ارومیه، آزاد اسلامی، پیام نور و فنی و حرفه ای حضور یافته و از محضر اساتید و بحث‌ها بهره بردند.

دبیر هیأت اندیشه وزر با بیان اینکه طبق نظر سنجی انجام شده، خواهران شرکت کننده از روند و موضوعات انتخابی برای بحث رضایت نسبی داشتند، قول مساعد دادند که در آینده نزدیک در محورهای باقیمانده نیز اقدام به برگزاری کارگاه نموده و اساتیدی که به هر نحوی فرصت حضور در این کارگاه را نداشته اند بتوانند در کارگاه های بعدی شرکت نمایند.

انتهای پیام/