به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی؛ سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای استان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر،این دهه پیروزی انقلاب و دوران ۸ سال دفاع مقدس را یاد آور مجاهدت های ملت بزرگ ایران عنوان کرد. وی گفت: در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی؛ سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای استان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر،این دهه پیروزی انقلاب و دوران ۸ سال دفاع مقدس را یاد آور مجاهدت های ملت بزرگ ایران عنوان کرد.

وی گفت: در این میان مردم غیور استان آذربایجان غربی نیز با همگرایی و محبت اهل بیت (ع) که بر پیکره آن ساری و جاری است در حفظ و حراست از دستاوردهای ارزشمند انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرده اند بطوریکه دفاع مقدس همچنان در مرزهای این استان ادامه دارد .

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: مرزهایی که در آن فرزندان این سرزمین با غیرت،عزت، اقتدار و با صلابت پنجه در پنجه دشمنان افکنده اند تا امنیت حاصل شود.

سردار شهسواری در بیان اهمیت انقلاب اسلامی ایران آن را به اندازه بعث اولیه اسلام مهم ارزیابی کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران برای اینکه برای خدا، بی نقص و با مردم بود شکل گرفت و پیروزی آن نیز سقوط طاغوت نبود بلکه شکست حکومت استکباری بود .

سردار شهسواری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران استکبار دنیا را شکست داد خاطرنشان کرد: امروز فضای قدرت نمایی نظام سیاسی ایران در دنیا عرصه را برای دیگران تنگ کرده اما با این وجود باز این قدرت را ندارند این نور الهی را خاموش کنند چراکه اگر قدرت ساقط داشتند یک آن تامل نمی کردند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بحمدالله به کوری چشم دشمنان جشن های پیروزی انقلاب شروع شده و اکنون نیز در قله صلابت ایستاده ایم و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان علیه ملت ایران اسلامی ادامه داد: امروز دشمن تهاجمات گسترده ای در حوزه های مختلف از جمله اقتصاد و رسانه بر ملت ایران شروع کرده که  تهاجم در عرصه رسانه مراتب شدیدتر از حوزه اقتصاد است.

سردار شهسواری اظهار داشت: از این رو در این شرایط حساس وظیفه دست اندرکاران رسانه های کشور این است که دل های مردم را به هم گره و گام ها را محکم و محبت مردم به اسلام را روز افزون نمایند تا نگذارند دشمن به اهداف شوم خود دست یابد.

انتهای پیام/