به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری ظهر امروز در همایش تبین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر به تبیین دستاورهای انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: ایجاد حکومت اسلامی اوج و سرامد تمامی دستاوردهای این نظام االهی است. وی گفت: ما در قرن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری ظهر امروز در همایش تبین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر به تبیین دستاورهای انقلاب اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: ایجاد حکومت اسلامی اوج و سرامد تمامی دستاوردهای این نظام االهی است.

وی گفت: ما در قرن بیستم با انقلاب های مختلفی در جهان مواجه بودیم ، از انقلاب مائو در چین تا انقلاب تزاری در روسیه و همه این انقلاب ها بدون استثنا از ریل اصلی بنیانگرذارانشان جدا شدند اما انقلاب اسلامی ایران اکنون بعد از۴۰ سال در قله صلابت و افتخار قرار دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غبی تصریح کرد: چرا که خمیر مایه انقلاب اسلامی ایران ،الهی است و مهمترین دلیل دشمنی آمریکا و سایر ایادی استکبار با این نظام همین تفکر دینی و اعتقادی نشات گرفته از اسلام است.

وی با تکریم از نقش مادران شهدا در پیروزی انقلاب افزود: ما به این مردان و زنان و جوانانی که چهل سال صبوری استقامت و ایثار را در کارنامه این نظام ثبت کرده اند افتخار می کنیم.

سردار شهسواری یادآور شد: انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی نیز قله های پر افتخاری دارد که یکی از این قله های پر افتخار حماسه دوم بهمن می باشد.

وی با مروری بر درگيري‌هاي که در این استان توسط دشمنان و ضد انقلاب از ابتداي پيروزي انقلاب تا کنون رخ داده نیز اشاره کرد و گفت: با این وجود باز در اوج قدرت ، اقتدار و صلابت چهل سالگی انقلاب و دفاع مقدس قرار داریم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: اکنون علی رغم همه توطئه های دشمن که به دنبال تصویر سازی نا مناسب از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و می خواهند آن را نا کارآمد نشان دهند، می بایست یادآور شد که فضای قدرت نمایی نظام سیاسی ایران در دنیا عرصه را برای دیگران تنگ کرده و هنگامی که می گویند قدرت موشکی خود را محصور کنید یعنی توان مقابله با ما را ندارند.

انتهای پیام/