به گزارش پایگاه اطللاع رسانی سپاه شهدا، سرهنگ علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:برای شناخت اهمیت انقلاب اسلامی باید به این سوال پاسخ داد که غرب آسیا و در راس آن انقلاب اسلامی برای استعمار و استکبار چه اهمیتی دارد که حاضر است به این […]

به گزارش پایگاه اطللاع رسانی سپاه شهدا، سرهنگ علی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:برای شناخت اهمیت انقلاب اسلامی باید به این سوال پاسخ داد که غرب آسیا و در راس آن انقلاب اسلامی برای استعمار و استکبار چه اهمیتی دارد که حاضر است به این اندازه در آن هزینه کند؟

وی در پاسخ به این سوال اساسی گفت:مشخصا مبارزه با ظالمان و زیاده خواهان عالم و آرمان تشکیل حکومت مستضعفین از جمله عوامل اصلی دشمنی های آمریکای جهان خوار با مردم ایران است.

علی نژاد افزود: انقلاب اسلامی گستره نفوذی به اندازه همه منطقه غرب آسیا دارد و همین موضوع تضمین کننده امنیت و عزت نظام اسلامی و ترس و واهمه دشمنان قسم خورده انقلاب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه تصریح کرد: الگوی مردم سالاری دینی انقلاب اسلامی همه دولت های مرتجع منطقه را با چالش مواجه کرده است و همین موضوع باعث شده دست در دست مستکبران به دشمنی با انقلاب بپردازند.

انتهای پیام/