جلسه مجمع عالی بسیجیان سپاه چالدران در محل حسینیه این سپاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع سپاه شهدا، امام جمعه چالدران در جلسه مجمع عالی بسیجیان سپاه چالدران که در محل حسینیه سپاه این شهرستان ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت : بسیج ذخیره ملی بر آمده از مردم و در خدمت مردم است که باید از این ظرفیت و ذخیره در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام استفاده شود.

حجت الاسلام آقایی با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی در برابر بسیاری از مشکلات سر بلند بیرون آمده است افزود:یکی از ارکان انقلاب اسلامی بسیج مردمی بودن است که هر فردی که در هر مسئولیتی که دارد باید در جهت اجرایی شدن فرمایشات رهبر انقلاب در بعد اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی سعی و تلاش نماید .

فرمانده سپاه چالدران نیز در این جلسه با بیان اینکه مجمع عالی بسیج در شهرستان چالدران اقدام به تشکیل کار گروه های تخصصی در جهت حل مشکلات و مطالبات نموده است افزود :در این کار گروهها مشکلات مطرح شده مورد بررسی قرار می گیرد و سپس راهکارهای مناسبی برای رفع مشکلات اتخاذ می شود .

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری حمایت از تولیدات داخلی و ایرانی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست و گفت یکی از اهداف مجمع عالی بسیج تحقق فرمایشات گوهر بار رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به جامعه اسلامی با بهره گیری از نظرات و ایده های نخبگان شهرستان است.