به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه چالدران  همزمان با سراسر کشور با سردادن شعارهای کوبنده حمایت از نظام اسلامی، رهبری و اعلام نفرت از آمریکای جهانخوار راهپیمایی خود را از میدان صفوی به سمت مزار شهدا این شهر آغاز کردند. اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ،مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه چالدران  همزمان با سراسر کشور با سردادن شعارهای کوبنده حمایت از نظام اسلامی، رهبری و اعلام نفرت از آمریکای جهانخوار راهپیمایی خود را از میدان صفوی به سمت مزار شهدا این شهر آغاز کردند.
اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ ، کارمند و کاسب و همه و همه با حضور پر شور خود در این روز گوشه ای از عمق عشق و علاقه خود به امام راحل ، مقام معظم رهبری و نظام اسلامی را به دشمنان نشان دادند.
راهپیمایان با در دست داشتن پلاکارد و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل ، ای رهبر آزاده آماده ایم ، آماده، ۲۲ بهمن ماه یوم الله است یوم الله ، بار دیگر با آرمان های بلند امام خمینی (ره)، تجدید میثاق و خشم و انزجار خود را از توطئه های استکبار جهانی ضدنظام اسلامی اعلام کردند.