به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: سردار سرتیپ دوم پاسدار اللهوردی داداش زاده در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در اشنویه اظهار داشت: مردم با حضور باشکوه، پرشور و بانشاط خود در راهپیمایی ثابت کردند تا آخرین نفس برای دفاع از خاک میهن در برابر بیگانگان و بدخواهان خواهند ایستاد. وی افزود: اکنون که در چهل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: سردار سرتیپ دوم پاسدار اللهوردی داداش زاده در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در اشنویه اظهار داشت: مردم با حضور باشکوه، پرشور و بانشاط خود در راهپیمایی ثابت کردند تا آخرین نفس برای دفاع از خاک میهن در برابر بیگانگان و بدخواهان خواهند ایستاد.
وی افزود: اکنون که در چهل سالگی انقلاب اسلامی به سر می بریم از عملکردمان پشیمان نیستیم و به این راه افتخار می کنیم.
وی اضافه کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است و همه جای دنیا و همه ملت ها، ایران اسلامی را با امام خمینی می شناسند و ایران اسلامی الگو و سرمشقی برای تمامی ملت هاست.
سردار داداش زاده ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران هیچ گاه از مسیر خود خارج نشده و مردم همیشه و هرجا که نیاز بود در همه صحنه ها حضور دارند و دشمنان را مایوس کرده اند.
وی گفت: از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی استقلال است، استقلالی که مردم برای خود تصمیم می گیرند و در تصمیم گیری های خود اجازه دخالت به هیچ کشوری را نمی دهند.
سردار داداش زاده ادامه داد: اکنون در کشور مشکلاتی در حوزه اقتصاد وجود دارد که با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از نخبگان و جوانان بر این مشکلات نیز می توان پیروز شد و این مشکلات برطرف می شوند.

در انتهای برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کیک چهل سالگی انقلاب که به همت حوزه خواهران سپاه اشنویه تدارک دیده شده بود بریده و بین مردم پخش گردید.