فرمانده سپاه سردشت گفت: بسیجیان با پرونده قابل قبولی از رشادت‌ها و خدمات ارزشمند انقلابی امنیت و آزادی را برای کشور به ارمغان آورده‌اند.

به گزاش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا ء؛ موسی مرادی امروز در جشنواره برترین‌های صالحین اظهار داشت: بسیجیان در زمان‌های حساس منطقه با کمترین توقع و انتظاری در راستای اهداف نظام و انقلاب پای کار آمده و پیشرفت‌های علمی و فناوری کنونی مرهون تلاش‌های آنان است.

وی بیان کرد: ۴۰ سال در محاصره و بمباران برنامه‌های تبلیغی استکبار به منظور زدودن چهره اسلام، هستیم اما مدیریت بسیجی‌وار توطئه‌ها را خنثی کرده است.

فرمانده سپاه سردشت افزود: بسیجیان با پرونده قابل قبولی از رشادت‌ها و خدمات ارزشمند انقلابی، امنیت و آزادی را برای کشور به ارمغان آورده‌اند.

وی تصریح کرد: حلقه‌های صالحین از برنامه‌های بسیار ارزشمند و برجسته‌ای است که در راستای اهداف بسیج قرار گرفته و هر روز بر بالندگی آن افزوده می‌شود.

مرادی خاطر نشان کرد: دلایل و تحلیل‌هایی که در این حلقه‌های صالحین وجود دارد باید حاکم بر قواعد منطقی باشد و از قواعد منطقی خود خارج نشود.

وی اذعان داشت: بهترین حلقه تربیتی آن است که مربی در هر شرایطی بتواند با گروه به سهولت در ارتباط باشد و با آنها ارتباط معنوی و عاطفی داشته و بر‌نامه‌های تربیتی خود را دنبال کند.

فرمانده سپاه سردشت اضافه کرد: خود‌‌سازی، بصیرت‌دهی، حمایت از ولایت فقیه و کادر‌سازی در جامعه از مهمترین هدف‌هایی هستند که حلقه‌های صالحین در بسیج دنبال می‌کنند.

وی گفت: حلقه‌های صالحین جمعی است برای رشد بینش دینی و بصیرت افزایی و در نهایت تلاشی برای تعمیق بخشیدن به ارزش‌های دینی، اسلامی و انقلابی در جامعه است.
در پایان از ۵۰ نفر فعالان عرصه حلقه‌های صالحین شهرستان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/