مسئول بازرسی سپاه سردشت و هیئت همراه از پایگاههای شهید کاوه و عملیاتی سردشت بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ، مسئول بازرسی سپاه سردشت با هدف دیدار نزدیک با فرماندهان و رزمندگان پایگاه های شهید کاوه سپاه سردشت و ارزیابی توان رزمی و عملیاتی آنان ، از رزمندگان سپاه سردشت بازدید کرد.
سرهنگ نجفی ضمن تقدیر از تلاش ها و مجاهدت های خستگی ناپذیر این عزیزان در این مناطق مرزی، گفت: امنیت و آسایش و آبادانی امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی و زحمات شما رزمندگان است که با تمام وجود از این مناطق نگهبانی می کنید.
وی افزود: مهم ترین عامل پیشرفت دین مبین اسلام در اول تاریخ وجود خود پیامبر(ص) و بعد و جود انبیاء و امامان و امروزه هم عامل همه پیروزی های انقلاب اسلامی وجود رهبری مقتدر و آگاه است که در همه زمان با هدایت و فرمایشات به موقع موجب پیروزی رزمندگان در همه عرصه ها است.
مسئول بازرسی سپاه سردشت خاطرنشان ساخت: ولایت پذیری ، بیعت پذیری از رهبری و اسلام گرایی مردم ایران اسلامی از دیگر عوامل پیشرفت روز افزون نظام اسلامی در جهان است که مورد توجه قرار می گیرد و در این راه ما پاسداران به عنوان بازوان قدرتمند رهبری باید وظایف دینی و مذهبی خود را بشناسیم و در عمل به وظایف در ابعاد فردی ، اجتماعی ، خانوادگی و سازمانی سرآمد دیگران باشیم .

انتهای پیام/