امام جمعه میاندوآب گفت:همه ما پاسدار و سپاهی هستیم و همانطور که امام خمینی(ره) فرموده اند، اگر سپاه نبود، کشور نبود و ما قدردان رشادت های سپاهیان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، بعد از ظهر امروز امام جمعه، فرماندار و جمعی از اعضای شورای اداری و مردم میاندوآب با فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به مناسبت روز پاسدار دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار امام جمعه میاندوآب در سخنانی با بیان اینکه همه ما پاسدار و سپاهی هستیم، گفت: همانطور که امام خمینی(ره) فرموده اند، اگر سپاه نبود، کشور نبود و ما قدردان رشادت های سپاهیان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده اظهار کرد: سپاه پاسدار حریم ولایت و مایه اقتدار نظام و خار چشم دشمنان است وعصبانیت دشمنان از سپاه نیز به دلیل همین عظمت و اقتدار سپاه است.

وی افزود: در هر کجا بحث معنویت و دفاع از نظام، انقلاب و ولایت است؛ سپاهیان و پاسداران آنجا حاضر بوده و جان فشانی می کند.

امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: در قضیه سیل نیز سپاه با اینکه وظیفه اصلی اش نبود، اولین قدم ها را برای خدمت رسانی به مردم را انجام داد.

وی با اشاره به حضور همه اعضای شورای اداری شهرستان به صورت هماهنگ، اظهار کرد: حضور همه اعضای شورای اداری نشان دهنده وحدت مردم و مسئولان بوده و بیانگر این است که سپاه و بسیج نیروی مردمی و از بطن جامعه است و ما اعلام می کنیم که پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم.

حسن زاده گفت: در عظمت و اقتدار سپاه همین بس که ژنرال چهار ستاره آمریکایی با هفت تریلیارد دلار کثیف عربستانی و با کمک ۴۰ کشور دیگر می خواستند و تلاش کردند که بشار اسد برود ولی ژنرال ۲ ستاره ایرانی با بودجه اندک در مقابل آنها ایستادند و جبهه مقاومت را حفظ کردند و بشار اسد ماند.

امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: در گام دوم انقلاب با استفاده از تجربه اول انقلاب برای تعالی نظام اسلامی و با وحدت به پیش خواهیم رفت.

انتهای پیام/