فرمانده قرارگاه مالک اشتر و دستیار فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار سپاه طی ۴۰ سال گذشته در مقابله با تروریسم موجب خشم آمریکایی ها شده و به همین خاطر، ترامپ سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، فرمانده قرارگاه مالک اشتر و دستیار فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران  پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره بزرگداشت شهدای عملیات غرور آفرین کربلای ۷ ، شهدای مدافع حرم و یادواره شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی  به حدیث عزت و اقتدار نیروهای مسلح در چهار دهه گذشته پرداخت و گفت: مقام معظم رهبری برای نیروهای مسلح و کسانی که در این کسوت انجام وظیفه می نمایند سه ویژگی مهم را تعریف نمودند که شامل تکلیف مداری، اخلاق محوری و احکام می شوند.

وی افزود: از این رو شهید والا مقام صیاد شیرازی نیز از موفق ترین فرماندهانی بودند که با تاسی از این ویژگی ها باعث ماندگاری و جاودانگی خود در قلوب مردم کشور مان شدند.

امیرسرتیپ دوم ستاد حسن سیفی  به تشریح ابعاد شخصیتی شهید صیاد ، خصوصیت مدیریتی و قدرت فرماندهی وی نیز اشاره کرد و گفت: بازخوانی این فضایل اخلاقی یکی از ضروریات مهم نیروهای مسلح است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و رشادت‌های شهید صیاد شیرازی روحیه مردم داری، صبر، استقامت، مبارزه با نفس و اینکه شهید صیاد نقطه وحدت بین ارتش و سپاه بود را از شاخص ترین ویژگی های شخصیتی این شهید والا مقام عنوان کرد.

انتهای پیام/