به مناسبت سوم شعبان ،ولادت باسعات حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار مراسم تجلیل از پاسداران نمونه در حسینیه ستاد فرماندهی سپاه سردشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ در ابتدای این مراسم سرهنگ فصاحت معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت صلابت، قاطعیت و موفقیت‌های سرنوشت ساز و تعیین کننده سپاه و محبوبیت ملی آن به رغم هجمه‌های ناجوانمردانه جبهه دشمن برای تخریب این نهاد و ایجاد شکاف و فاصله بین مردم با آن را عامل عصبانیت اردوگاه سلطه و استکبار و در رأس آن آمریکا و رؤسای منفور و پلید کاخ‌سفید از پاسداران انقلاب اسلامی قلمداد کرد و افزود : اقدام غیرقانونی و خصمانه ایالت متحده آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی؛ نشان می‌دهد که برخلاف آمال و دروغ پردازی‌های آمریکا و حاکمان خبیث واشنگتن که پدیدآورندگان تروریسم و گروه‌های تکفیری هستند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها همواره در خط مقدم مقابله با تروریسم در منطقه بوده و نقش آفرینی آن در عرصه مقابله داعش و دیگر گروه‌های تروریستی مورد تقدیر و تجلیل دولت‌ها و ملت‌های منطقه غرب آسیا واقع شده است، بلکه در این راه خطیر شهدای گرانقدر و فراوانی را تقدیم امنیت و آرامش غرب آسیا و ملت‌های مستقل و آزادی خواه منطقه کرده است.

در ادامه در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عبدالی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وروز پاسدار اظهار داشت: امام حسین(ع) الگو و نمونه ای برای جوانان ما می باشد و اگر چراغ و نهضت ابا عبدالله نبود امروز شاهد استمرار اسلام نبودیم.

وی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران ستون اصلی نظام است عنوان کرد: پاسداران جان برکف ما درمقابل دشمن هیچ مرزی را نمیشناسند و امروز با سینه سپرکردن در مقابل دشمن به دفاع از ولایت و اهل بیت میپردازند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت با اشاره به مقام و منزلت پاسدار اظهار داشت:پاسداری یک افتخار بزرگ و مقامی شامخ در جامعه که دارای رسالت عظیم در دفاع از اسلام و ولایت و اهل بیت هستند.

وی بیان کرد:در شرایط کنونی نیز پاسداران دفاع از حریم اهل بیت هیچ مرزی را نمیشناسند و با جانفشانی و از خودگذشتگی به دفاع از حریم اهل بیت(ع) میپردازند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر وهدایایی از سرهنگ جلال پور اصغری و برادر پاسدار ابراهیم همتی به عنوان پاسداران نمونه ی فاوای سپاه سردشت با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل شد.
انتهای پیام /