بسیج اساتید دانشگاه‌های استان آذربایجان غربی در ارتباط با تصمیم خصمانه آمریکا در قبال سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء، در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌های استان آذربایجان غربی در ارتباط با تصمیم خصمانه آمریکا در قبال سپاه پاسداران

در ادامه سناریوهای چهل سال اخیر شکست خورده و محکوم سردمداران نابخرد آمریکا در مواجه با انقلاب اسلامی ، این بار شاهد خودزنی آشکار نظام سلطه بواسطه تروریستی خواندن یکی از ارزشمندترین و فداکارترین نهاد انقلابی یعنی سپاه همیشه سرافراز پاسداران انقلاب هستیم.

بدیهی است که سپاه قهرمان بعنوان برند شاخص و مدافع خط مقدم انقلاب و مظلومان در عرصه‌های سیاسی و نظامی ملی و منطقه‌ای مورد غضب اربابان ثروت و قدرت قرار گیرد. به تعبیر حضرت امام رضوان الله این نشان حقانیت هر شخص و نهادی است که دشمن از او مغضوب باشد.

قطعا وعده خداوند متعال اینکه کلید نظام کفر گریبان خودشان را خواهد گرفت ، (والذین کفرو هم المکیدون) بسیار محکم‌تر تحقق خواهد یافت چرا که سپاهیان جان‌نثار هر لحظه منتظر چنین اشتباه محاسباتی دشمن برای وارد کردن ضربه سهمگین خود هستند.

ماجرای پایمال شدن حیثیت مردانگی و قدرت دفاعی آمریکا در جریان تجاوز شناور تفنگدارانش در خلیج فارس توسط چند نفر مرد شجاع سپاهی هنوز از حافظه حقیقت‌بین جهان پاک نشده است.

همه بدانند که هویت اصیل اسلامی و مردمی و انقلابی سپاه هرگز با رویکرد قلدرموابانه قابل تهدید و تغییر نیست و این نهاد قدرتمند به نقش آفرینی و تأثیر گذاری خود در معادلات منطقه‌ای و جهانی ادامه خواهد داد.

ما دانشگاهیان دانشگاه ارومیه ضمن محکوم نمودن اقدام و تصمیم اخیر آمریکا درباره نهاد سربلند سپاه ، حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران در ادای تکلیف انقلابی و الهی خود اعلام می‌داریم  وبا صدای بلند اعلام می‌کنیم که ما هم یک سپاهی هستیم.

به حاکمان جنایتکار نظام غرب و اذناب منافق صفت آنها هشدار می‌دهیم که با این تصمیم اشتباه ، منبعد خواب راحت در چشمان نظامیان شما در منطقه نخواهد بود و هرگونه تلاش مذبوحانه‌تان در خاموش کردن این نور الهی در جلوه انقلاب اسلامی منجر به نابودی سریعتر خودتان خواهد شد.

((یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون)) (ص – ۸)

والسلام علیکم

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان  آذربایجان غربی

انتهای پیام/