اساتید دانشگاه های ارومیه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و محکوم کردن اقدام دولت ترامپ، تجمع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء،  با توجه به اقدام حماقت آمیز دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با توجه به همبستگی ایجاد شده بین جناح ها و تشکل های مختلف جامعه در جهت حمایت از نیروی مردمی و انقلابی،اساتید دانشگاه های ارومیه امروز در اقدامی انقلابی و با در دست داشتن نماد مقدس سپاه پاسداران و سایر نوشته ها  در محل دانشگاه ارومیه حمایت خود را از سپاه پاسداران و انزجار خود را از دولت آمریکا و ترامپ اعلام نمودند.در ادامه جناب آقای دکتر جوادی رییس بسیج اساتید استان آذربایجان غربی در سخنانی گفت: جایگاه ترامپ در داخل آمریکا به دلیل اتهام کمک روسیه به وی در انتخابات  ، کشمکش با اروپا و مفاسد و رسوایی اخلاقی  بسیار متزلزل شده است.

وی افزود: جایگاه نتانیاهو در رژیم صهیونیستی هم در آستانه فرو ریزی و فروپاشی است و  اقداماتی مانند به رسمیت شناختن تسلط اسرائیل بر جولان و تروریستی قلمداد کردن سپاه در راستای تقویت موقعیت نتانیاهو انجام داده است.

رییس بسیج اساتید استان آذربایجان غربی اظهار کرد: ترامپ برای جلب رضایت لابی قدرتمند صهیونیسم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ به این شیرین کاری دست زده لذا تا حدی مصرف داخلی دارد.

جوادی افزود: عقده گشایی و انتقام جویی آمریکا از عوامل خارجی این اقدام ترامپ می باشد، چون سپاه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در سال های اخیر در همه طراحی های منطقه با شکست مفتضحانه روبرو کرده است ،گنبد آهنین سوراخ سوراخ شده،داعش و طرح خاورمیانه بزرگ ناکام مانده است .

وی ادامه داد : با اینکه ۷۰ کشور حامی داعش بودند و ۷ تریلیون دلار معادل ۷ هزار میلیارد دلار  در جهت حمایت از داعش هزینه شده بود سپاه توانست ضربه مهلکی بر پیکره داعش وارد آورَد. در این میان  عراق نیز  از دست آنها خارج و هم‌پیمان ایران شد .

جوادی با بیان اینکه تمام توطئه ها و ترفندهای نفوذی ها، جاسوسان و دوتابعیتی ها در ایران با  دست اهورایی و قدرتمند سپاه برملا می شود و آنها اشراف سپاه را بر  سر خود می بینند و از گرفتاری در انجام ماموریت خائنانه هراسناکند بی دلیل نیست که مدتهاست به تخریب و تضعیف  سپاه می پردازند.

وی افزود: به فرموده امام خمینی  اگر سپاه نبود کشور نبود ،سپاه تکیه گاه ملت است،نگهبان انقلاب است.سپاه حافظ تمامیت کشور است سپاه مانع اصلی تحقق انقلاب‌های مخملی و خنثی کننده تحریم هاست .سپاه مانع سربازگیری دشمن است، سپاه عامل اساسی اقتدار ملی است.
جوادی تصریح کرد: راه غلبه بر مشکلات و ناکارامدکردن چنین توطئه هایی ولایت پذیری،  مقاومت و اتحاد ملی است که با تکیه به قدرت لایزال الهی حاصل است .
در پایان؛ بیانیه بسیج اساتید دانشگاه ها در جهت حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و محکوم کردن اقدام دولت آمریکا قرائت شد.

انتهای پیام/