فرماندار ویژه شهرستان خوی به همراه اعضای شورای اداری با حضور در سپاه خوي و ديدار با فرمانده و مسئولين سپاه خوي، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار از خدمات ارزنده سپاه در طول چهل سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش خبرنگار سپاه شهداء معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی به همراه اعضای شورای اداری با حضور در سپاه خوي و ديدار با فرمانده و مسئولين سپاه خوي، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار از خدمات ارزنده سپاه در طول چهل سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.

سید محمد عابدی در این دیدار به اقدام ابلحانه ترامپ اشاره کرد و افزود: هشتاد میلیون ایرانی پاسدار انقلاب اسلامی و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و این اقدام ترامپ، سپاه را بیش از پیش قدرتمندتر و عزیزتر خواهد کرد.

فرمانده سپاه خوي در اين ديدار ضمن تقدير از حضور اعضاي شوراي اداري اين شهرستان، گفت: آنچه هویت اصلی پاسداران را تشکیل می دهد، مردمی بودن آنان است. یعنی هیچ گونه فاصله ای میان پاسداران و مردم وجود ندارد و پاسداران، همراهان راستین مردم هستند و برای دفاع از انقلاب اسلامی می کوشند.

سرهنگ پاسدار محمد باقر علايي در ادامه خاطر نشان كرد: پاسداران انقلاب اسلامی، در همه جبهه‌ها بر ضد کفر و ظلم جهاد می‌کنند و با جان و دل و با عشق و علاقه به اسلام خدمت مي كنند.

 

انتهای پیام/