فرمانده سپاه سردشت گفت: آمریکا هر چه در توان داشته در طول انقلاب علیه این نظام به کار بسته و با اقدامات اخیر خود درصدد زیر سوال بردن اراده ملت کشورمان است اما با بصیرتی که این ملت دارد کار به جایی نخواهند برد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ سردار موسی مرادی در دیدار با فرماندار سردشت به مناسبت ایام شعبانیه، اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی مسوولان و اشخاصی که برای عزت و اقتدار این مملکت تلاش مضاعف کرده و به موقع دشمنان را تشخیص داده، دشمنان علیه آنان کارهایی را انجام داده اند.
وی افزود: توطئه های دشمنان بی شمار هستند که وظیفه ما هوشیاری و تشخیص آگاهانه و در نهایت عمل با تدبیر برای وارد کردن ضربه مهلکی بر دهان دشمنان است.
وی بیان کرد: آمریکا هر چه در توان داشته در طول انقلاب علیه این نظام به کار بسته و با اقدامات اخیر خود درصدد زیر سوال بردن اراده ملت کشورمان است اما با بصیرتی که این ملت دارد کار به جایی نخواهند برد.
فرماندار سردشت در این دیدار گفت: هر زمان که شیطانی استکبار منافعش به خطر افتاده حرف هایی را مطرح کرده که در نهایت به زیان خودش تمام شده است.
وی اظهار داشت: سپاه نهادی قانونی و مردمی است و در ادوار مختلف انقلاب خدمتگذاری خود را اثبات کرده است
اقصی نخشی پور افزود: مردمی بودن سپاه در حوزه های بین المللی و دفاع از مظلومان جهان خود را نشان داده و به پاس حضور مطلوبی که داشته آمریکا را به زانو درآورده و نقش آمریکا را کم رنگ کرده است.
وی اضافه کرد: مردم به علت وحدت و همدلی که دارند و همچنین مقابله سپاه با تهاجم فرهنگی دشمنان، این ملت خود را سپاهی می دانند و به آن افتخار می کنند.
وی گفت: فعالیت های علمی و پژوهشی امروز کشور در سایه تلاش ها و رشادت های بسیجیان و سپاهیان اسلام است و روز به روز بر این جایگاه رفیع انها افزوده می شود.
نخشی پور بیان کرد: رونق تولید که شعار امسال مقام معظم رهبری بوده امیدوارم به عنوان زیرساخت اشتغال مدنظر دستگاه های اجرایی و سایر نهادها و ارگان ها قرار گیرد.

 

انتهای پیام/