فرمانده سپاه شهداء گفت:ما راه اصلاح را در اسلام یافته ایم و شاکله اصلی انقلاب برگرفته از اندیشه دینداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛به مناسبت هفته عقیدتی در سپاه و هفته معلم،همایشی با حضور و سخنرانی سردار فرمانده سپاه شهداء استان در کانون بسیج جوانان سپاه سلماس برگزار شد.در این مراسم که با حضور پرشور بسیجیان و روحانیت و اعضای شورای تأمین برگزار شد,سرهنگ مدنی فرمانده سپاه سلماس ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک هفته عقیدتی در سپاه و روز معلم,مقام معلمی را بالاترین مقام دانسته و اظهار کرد: معلمی شغل انبیاست و تمام پیشرفت جامعه مرهون اموزش خوب این عزیزان است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی نیز در این همایش گفت:کمتر شخصی وجود دارد که امام خمینی(ره) کتاب ها و سخنانش را کاملا مورد تایید قرار دهد و شهید مطهری چنین است.

سردار شهسواری افزود: نهال انقلاب ما به برکت خون این شهید بزرگ و هزاران شهید دیگر به درختی تنومند تبدیل شده که شاخسارهای آن در کل بلاد اسلام منتشر شده است و برهم زننده استکبار و جور و استعمار و تبعیض است.

وی اظهار کرد: ما همه در سایه مکتب معلمان و روحانیت درس آموخته و ایمان و اعتقاد و راه و رسم مرادنگی را به همراه تخصص و التزام اموخته ایم و این ادغام مسجد و مدرسه,تفکر بسیجی را به وجود آورده و رشد داده است.

سردار شهسواری تصریح کرد: انقلاب ما انقلاب مادی نبود بلکه یک انقلاب دینی است و شخصیت امام (ره) یک شخصیت بی بدیل بود و مردم با امام خمینی (ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) پیوند و بیعتی ابدی و راسخ دارند.

فرمانده سپاه شهداء ادامه داد:ما راه اصلاح را در اسلام یافته ایم و شاکله اصلی انقلاب برگرفته از اندیشه دینداری است.

وی اظهار کرو:ما در استانه ماه میهمانی خدا قرار گرفته ایم و التماس دعا دارم و خواستارم سر سفره خداوند متعال همدیگر را دعا کنیم و همگی از خداوند متعال تعجیل در فرج امام زمان(عج) را خواهان شویم.

در پایان این مراسم گروه سرود شهید ایلیا پاشاپور همخوانی نموده و از روحانیون و فعالان عقیدتی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پبام/