به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی؛ به مناسبت سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره) و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم، با حضور همه اقشار مختلف همایش حکت مطهر در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد. حجت الاسلام اکبرزاده سخنران همایش، ویژگی بارز شهید مطهری را زمان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی؛ به مناسبت سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره) و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم، با حضور همه اقشار مختلف همایش حکت مطهر در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد.
حجت الاسلام اکبرزاده سخنران همایش، ویژگی بارز شهید مطهری را زمان شناسی و اقدام به هنگام در عرصه روشنگری مردم معرفی کردند. و همه تلاش این شهید والامقام رفع شبهات و دغدغه های فکری، اخلاقی و فرهنگی زمان خود بود. و به همین خاطر آثار او بنا به فرموده امام خامنه ای بی استثنا مفید هستند.
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان خوی بیان کردند: خصوصیت بارز و ماندگاری شهید مطهری اخلاص ایشان بوده است.
در این همایش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه چایپاره گزارشی از اقدامات عقیدتی و سیاسی در زمینه معنویت افزایی و بصیرت افزایی کارکنان و بسیجیان در طول سال ارائه نمودند.
حجت الاسلام قنبری بارونی تشریح کردند: امسال با توجه به اقدامات و تحرکات دشمنان ایران اسلامی در حوزه اقتصادی و نیز با توجه به انتخابات مجلس شورای اسلامی باید در حوزه بصیرت افزایی و روشنگری همه آحاد مردم تلاش مضاعفی صورت گیرد تا نقشه های دشمنان با انتخاب پرشور و اصلح نقش برآب شود.
در پایان همایش از ۲۰ نفر مربیان عقیدتی، هادیان سیاسی، مربیان و سرگروههای حلقات صالحین، فرماندهان و مدیران فعال با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.
در طول همایش کلیپ های قاب اتحاد فرماندهان سپاه، حکمت مطهر و عطر رمضان پخش گردید.

انتهای پیام/