در ادامه کمک رسانی به سیل زدگان کشور، حوزه شهری محمد رسول الله سپاه اشنویه در راستای مأموریت ذاتی خود در خدمت رسانی به هموطنان با دعوت از جمعی از خیرین اشنویه اقدام به جمع آوری کمک این عزیزان نمود. …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء: به همت حوزه شهری محمد رسول الله کمک های جمعی از خیرین اشنویه برای سیل زدگان کشور جمع آوری شد

در ادامه کمک رسانی به سیل زدگان کشور، حوزه شهری محمد رسول الله سپاه اشنویه در راستای مأموریت ذاتی خود در خدمت رسانی به هموطنان با دعوت از جمعی از خیرین اشنویه اقدام به جمع آوری کمک این عزیزان نمود.
سرگرد پاسدار حمید رکت فرمانده حوزه شهری محمد رسول الله در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور خیرین، با بیان اینکه در جریان سیل اخیر تعداد زیادی از هموطنان عزیز دچار مشکل و مصیبت شدند ، وظیفه نوع دوستی سپاه را در کمک به آنان دوچندان کرد و گزارشی از اقدامات حوزه در این راستا را ارائه کرد.

در ادامه هر یک از حاضرین با تأکید بر لزوم توجه به هموطنان سیل زده ، مبالغی را به عنوان کمک اختصاص دادند.در پایان نیز از طرف فرمانده حوزه شهری با اهدای لوح سپاس از این خیرین تقدیر بعمل آمد.