فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: همه باید انقلابی عمل کرده و روحیه جهادی داشته باشند و این را در نظر داشته باشید که دشمن از همین روحیه انقلابی می ترسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، سرهنگ پاسدار جواد مولودی امروز در نشست تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب که توسط بسیج دانشجویی میاندوآب برگزار شد، با بیان اینکه این بیانیه نقشه راه نظام و انقلاب را ترسیم کرده است، اظهار کرد: قبل از انقلاب اسلامی جهان دو قطبی بود و یک کشور برای بودن باید به غرب و شرق تکیه می کرد و انقلاب اسلامی این دو قطبی را از بین برد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه تحلیلگران دنیا می گفتند که هیچ انقلابی بدون وابستگی به غرب و شرق نمی تواند روی پای خود بایستد، افزود: انقلاب اسلامی ایران خلاف این تحلیل را اثبات کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی به انواع توطئه ها مانند ترور و حمله نظامی و… دست زدند ولی به جایی نرسیدند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی علی رغم همه دشمنی ها به ۴۰ سالگی رسید و این چیزی بود که دشمنان نمی خواستند.

مولودی با اشاره به دروغ بودن حقوق بشر غربی و آمریکایی، اظهار کرد: مدعیان حقوق بشر کجا بوده و هستند که بمباران های شیمیایی صدام در هشت سال جنگ تحمیلی و ۱۷ هزار شهید ترور را نمی بینند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه مشکلاتی و توطئه هایی که در ۴۰ سال گذشته پشت سر گذاشته ایم، هر کدام می توانست یک کشور را از پای در بیاورد، افزود: دشمنان امروز نیز به دنبال ایجاد جنگ روانی برای مقابله با انقلاب و نظام اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه هزینه سازش و مذاکره بیش از هزینه مقاومت و ایستادگی است، گفت: امروز گفتمان انقلاب اسلامی جهان شمول شده است و دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

مولودی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: جوانان نقش مهمی در بیانیه گام دوم انقلاب دارند همانگونه که در گام اول انقلاب نقش مهم و تاثیرگذاری داشته اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: جنگ را جوانان اداره کردند و شهدای ما نیز اکثرا از جوانان بودند و در عرصه ای نیز وارد شدند، شاهد موفقیت ها بودیم.

وی با تاکید بر اینکه روحیه انقلابی گری نباید تضعیف شود، اظهار کرد: همه باید انقلابی عمل کرده و روحیه جهادی داشته باشند و این را در نظر داشته باشید که دشمن از همین روحیه انقلابی می ترسد.

افشار کبیری رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب نیز در این مراسم گفت:  مقام معظم رهبری با تدبیر و هوشمندانه در بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه نظام را به خوبی و روشنی ترسیم کرده اند.

انتهای پیام/