فرمانده گردان نبی اکرم (ص) سپاه شهرستان بوکان از کشف و ضبط ۷۶۱ بسته پوشک در یکی از محورهای فرعی بوکان توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا: فرمانده گردان نبی اکرم (ص) سپاه شهرستان بوکان از کشف و ضبط ۷۶۱ بسته پوشک در یکی از محورهای فرعی بوکان توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار سلطانی در این باره جزئیات این خبر عنوان کرد: این بسته های پوشک بچه که از یک مارک معتبر خارجی است، در مسیرروستای گندمان به گوله توسط نیروهای گردان نبی اکرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان از یک خودروی سایپا کشف و ضبط شد.

وی به ارزش ریالی پوشک های کشف شده نیز اشاره کرد و افزود: براساس برآوردهای صورت گرفته ارزش کالاهای کشف شده بیش از ۱ میلیارد ریال است.

فرمانده گزدان نبی اکرم (ص) سپاه بوکان خاطرنشان کرد: در هیمن رابطه یک نفر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مقامات قضایی شهرستان بوکان معرفی شد.

سرهنگ پاسدار سلطانی در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها انتقاد و گلایه مندی شدید خود از عدم جدیت و قاطعیت در حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی را مطرح و یکی از جدی ترین راه کارهای اجرایی و عملیاتی در این راستا را مبارزه بی امان و جدی با قاچاق کالا دانسته‌اند عنوان کردَ: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی براساس رسالت و وظایف ذاتی خود مبارزه جدی و فراگیری با قاچاق کالا و ارز انجام داده و این مهم را کمک به رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال در کشور می داند.

انتهای پیام/