مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: همانطوریکه که رهبر معظم انقلاب فرمودند این معامله نیز مانند دیگر اهداف دشمن نقش برآب خواهد شد و شکست خواهند خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دقایقی قبل همزمان با دیگر شهرهای سراسر کشور در سلماس با حضور مسئولین و مردم غیور و با بصیرت سلماس برگزار شد و در این مراسم حاضران با مشت های گره کرده پاسخ اقدامات خصمانه امریکا و صهیونیست را داده و به معامله قرن نه محکمی گفتند.
در این راهپیمایی پرچم امریکال و اسراییل به آتش کشیده شد و حجت الاسلام سرایی در مصلی امام خمینی (ره) قبل خطبه ها سخنرانی نمودند.

وی گفت: دشمن شناسی درس بزرگ امام راحل (ره)است،ونبابد از دشمن ترسید و بنابر فرمایش ایشان مکتبی که شهادت دارد شکست ندارد.

وی افزود: این پیام برگرفته از قیام خونین امام حسین(ع)است که فرمود هیهات من الذله،با اینکه ۷۲نفر بودند در مقابل۳۰۰۰۰ ایستادند و خونشان را نثار کردند ولی تسلیم نشدند.

حجت الاسلام سرایی اظهار داشت: یکی از بندهای معامله بزرگ قرن مسالحه و آشتی در امت اسلام با اسرائیل است،که آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی به دنبال این معامله هستند،وهمانگونه که رهبر انقلاب فرمودند این معامله نیز مانند دیگر اهداف دشمن نقش برآب خواهد شد و شکست خواهند خورد.

وی گفت: در این کشور تفکر بسیجی شکل گرفته است،تفکری که با ساختن موشک های دوربرد و نقطه زن توانسته است لرزه برتن دشمن بیاندازد.

به گفته مسئول ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی تنها راه بهتر شدن وضعیت اقتصادی کشور،اجرا کردن اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: اگر دولت می توانست تدابیر و بیانات رهبر انقلاب را در بحث اقتصاد مقاومتی اجرایی کند الان اوضاع اقتصادی کشور در وضع بهتری بود.

وی در ادامه افزود: روز قدس تنها به معنای حمایت از ملت فلسطین نیست بلکه روز فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده صهیونیسم است .

حجت الاسلام و المسلمین سرایی خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس از عوامل مهم تاثیرگذار در بیداری جهان اسلام بوده و برگزاری هرچه باشکوه تر آن می تواند زمینه ساز نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی شود .

وی گفت: روز قدس یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) و نیز نشان دهنده دوراندیشی و بصیرت ایشان نسبت به آینده مسلمانان است .

وی با بیان اینکه اسرائیل به عنوان یک پدیده شوم در منطقه در اثر غفلت مسلمانان و حمایت استکبار جهانی به وجود آمده، اظهار کرد: امام راحل با تعیین این روز،‌ خواست تا جنایات و خباثت این رژیم اشغالگر در یک روز سال،با خروش مسلمانان به گوش جهانیان برسد و لازم است تا این آرمان به نسلهای بعد نیز منتقل گردد .
سپس امام جمعه شهرستان سلماس به ایراد خطبه پرداخته و فریضه عقیدتی سیاسی نماز جمعه را بجا آوردند.

انتهای پیام/