مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت گفت: تحریف شخصیت امام راحل (ره) یکی از تهدیدات نظام اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا آذربایجان غربی ؛ مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: تحریف شخصیت امام راحل (ره) یکی از تهدیدهای نظام اسلامی است.

حجت الاسلام كاظم عبدالی روز دوشنبه در مسجد دارسلام افزود: شخصیت ایشان چراغ راه سایر امت اسلامی و در پیچ و خم های تاریخ راهنما بوده است که هر جا این موضوع به فراموشی سپرده شده سبب سیلی خوردن سخت مسلمانان از دشمنان شده است.

وی اظهار داشت: میراث ماندگار امام راحل برای این امت وصت نامه الهی و سیاسی ایشان بوده که هدایت مستمری را برای ما به جای گذاشته است.

حجت الاسلام عبدالی، یکی دیگر از تهدیدهای نظام اسلامی را تغییر در شعارهای آن از سوی برخی وابستگان داخلی و خارجی غربی عنوان کرد و افزود: این انقلاب اسلامی به معانی و شعارهایی که بر مبنای استکبار ستیزی، عدالت، و پایبندی به اصول دینی هستند زنده است و تغییر در انها هویت ها را نشانه می گیرد.

وی در خصوص گسترش انقلاب اسلامی بر خلاف سایر ممالک گفت: برخی کشورها گسترش نفوذ خودشان را در لشکرکشی ها و یا تقویت تروریسم و افکار انحرافی مشاهده می کنند اما انقلاب مقدس اسلامی این موضوع را از راه الگوسازی نظام و شعارهای ضد استکباری آن در سایر مناطق پیگیری می کند.

وی بیان کرد: حادثه طبس دلیلی بر الهی بودن این انقلاب است که شن های روان آن را از دسیسه های استکبار جهانی در امان نگهداشت.

وی با هشدار نسبت به علما و روحانیون گفت: بر اساس روایاتی از پیامبر اسلام (ص) زمانی فرامی رسد که اهل علم و نخبگان تنها با لباس های زیبا و صوت خوش شناخته می شوند در صورتیکه رمز مسلمانی تدبّر در عناوین و آیات قرانی است.

وی بر استمرار عبادت ها در سایر ماه های سال و شرکت در نمازهای جماعت تاکید کرد و افزود: این موضوعی است که از سوی پیامبر خدا بر آن تاکید شده و ما را از امتی قرار داده که سعی کرده چراغ های مساجد روشن نگه داشته شود.