مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در سلماس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) با حضور ائمه جمعه وجماعات، فرماندهان سپاه و منطقه انتظامی ، خانواده معظم شهدا ، روحانیون ، مدیران ادارات و نهاد های شهرستان ، و جمعی از مردم و شورا های اسلامی در مسجد جامع سلماس برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام سیدمحمد موسوی با تاکید بر اینکه بازگویی تفکرات امام راحل برای نسل امروزی ضروری است و همه ما وظیفه داریم افکار و اندیشه‌های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران را به نسل های جوان به عنوان آینده‌سازان این کشور، تبیین نماییم ادامه داد: امام و شهدا و شهید زنده عصررهبر کبیر و فرزانه امام خامنه ای و مسئولان دلسوز تلاش زیادی برای تنومند شدن بدنه انقلاب متحمل شده اند و باید با آگاه سازی و کار خداپسندانه راه و سیره منزه انان را ادمه دهیم.

امام جمعه سلماس گفت: ترویج افکارامام راحل در هرمقطع زمانی ادامه دارد و ایشان متعلق به همه نسل‌ها بوده و تفکرات و اندیشه‌های ناب ایشان برای همیشه پویا و جاودان می ماند.

وی افزود: بزرگداشت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی تضمین کننده نظام و نشان دهنده حضور مردم در عرصه های دفاع از انقلاب و ولایت است.سپس از خاطرات اسارت خود و نیز خاطرات جبهه و امام و  انقلاب سخن گفتند.

بعد ازسخنرانی حاضرین از ذکر مداحی در رثای اهل بیت (ع) ، امام راحل و شهیدان هشت سال دفاع مقدس فیض اکمل برده؛و با آرمان های مقدس امام و شهیدان تجدید میثاق کردند .