به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در دومین نشست هم اندیشی با اعضای بسیج رسانه استان آذربایجان غربی اهالی رسانه را روشنگران و پیام رسانان عرصه انقلاب فرهنگی معرفی کرد و گفت: شما منادیان اصلی صحنه اصالت محوری و پیام آور ارزش های اسلامی هستید.

وی با بیان اینکه ما در عرصه رسانه گام های خوبی برداشته ایم و مسیرهای رفیعی را طی کرده ایم اظهار داشت: اما نکته مهمی که اهالی رسانه باید به آن دقت کنند امید آفرینی در جامعه است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروزه دشمنان در سدد ایجاد یاس در جامعه آن هم در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حتی نظامی هستند که در مقابل این موضوع ایجاد امید ، رشد بالندگی، مقاومت در برابر مشکلات و رفع موانع از سوی رسانه های ارزشی نکته مهمی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: یکی از اثرگذارترین نقش آفرینی رسانه در دوران هشت سال دفاع مقدس بود که به برکت این نقش آفرینی ها امروز ما اقیانوس و دریای عظیمی از تلاش های رزمندگان را در تصاویر و نوشتارها می بینیم.

سردار شهسواری سختی ها را معبر عبور برای روشنی ها عنوان کرد و اظهار داشت: در بحث تحریم نیز ما آن را یکی از برکات برای کشور می دانیم چراکه از این طریق اقتصادی پویا و شکوفا در پیش رو خواهیم داشت.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در پایان یادآور شد: در گام دوم انقلاب آنچه باید به دنبال آن باشیم این است که در تراز انقلاب رسانه ای را ایجاد، هدایت و راهبری نماییم.

وی گفت: ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان هستیم پس باید پیام رسان این نسل ماندگار و ارزشمند جامعه باشیم.

انتهای پیام/