بسیجیان ارومیه در پی به شهادت رسیدن سه تن از رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیرانشهر پیام تسلیت صادر نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی،

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه سردار پاسدار حاصل احمدی پیشمرگه مسلمان کرد و همرزمانش در شهرستان پیرانشهر به دست تروریست های خود فروخته و ایادی استکبار جهانی موجب تالم و تاثر گردید.

این اقدام ناجوانمردانه دست آلوده جبهه کفر بود که در پی ناکامی ها و نا امیدی های آنان در برابر اقتدار و حرکت رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر از آستین خبیث گروهکی حقیر و تروریستی بیرون آمد تا به خیال باطل خود خللی در امنیت و آرامش مثال زدنی ایران اسلامی ایجاد کند؛ غافل از این که این اقدام آنان را به سرنوشت محتوم خود ، یعنی نابودی کامل نزدیک تر کرد.

سرنوشت این دشمنان جنایتکار و کوردل ، که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی خود را در برابر صف مستحکم و منسجم ملت ایران اسلامی قرار داده اند چیزی جز شکست نیست و یقینا جوانان امروز و نسل های بعدی راه این شهدا عزیز را الگو و نصب العین خود قرار خواهند داد.

ما بسیجیان ارومیه ضمن محکوم نمودن این اقدام بزدلانه و عرض تسلیت به خانواده معظم شهدا و آرزوی بهبودی برای مجروح این حادثه تروریستی، اعلام می داریم که سربازان عاشورایی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مذظله العالی) برای انتقام سخت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی حقیر آنان از هیچ گونه تلاش و مجاهدتی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/