فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: جانبازان سرافراز مایه افتخار و مباهات نظام هستند و تاریخ انقلاب مملو از صحنه های بی بدیل از حماسه آفرینی جانبازان و شهدای گرانقدر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری شامگاه امروز در نشست صمیمی با جانبازان ۷۰ درصد استان آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا ، جانبازان سرافراز کشور را مایه افتخار و مباهات نظام دانست و گفت: این عزیزان سرمایه های معنوی تاریخ اسلام و انقلاب هستند.

وی جانبازان را پیشتازان حرکت در راه ولایت و شهدا عنوان کرد و افزود: جانبازان بالای ۷۰ درصد شهیدان زنده ای هستند که ما در کنار آنها زندگی می کنیم و حضور این عزیزان و هم نشینی با آنها  تلنگری است تا بازگردیم به راهی که شهدا و فرزندان ولایت آن را گسترده اند.

سردار شهسواری اظهار داشت: تاریخ انقلاب مملو از صحنه های بی بدیل از حماسه آفرینی جانبازان و شهدای گرانقدر است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه جانبازان این شهیدان زنده سند افتخار بزرگی برای نظام هستند و ما مدیون جانفشانی های شهدا ، جانبازان و خانواده های آنها هستیم گفت: همراهان و فرزندان جانبازان توجه داشته باشند که شما با شهدا زندگی می کنید و باید قدر همدیگر را بدانید.

سردار شهسواری با اشاره به مقام و جایگاه جانبازان از نگاه رهبر معظم انقلاب نیز خاطر نشان کرد: همانطوریکه معظم له نیز فرموده اند لحظه لحظه زندگی جانبازان تمرین و ممارثت شهادت است ، لذا شهدا و جانبازان زنده و ماندگاران تاریخ هستند.

وی در خصوص مطالبات و مشکلات جانبازان نیز تاکید کرد: هر موردی که از عهده ما برآید صادقانه و مخلصانه در خدمت شما خواهیم بود چراکه خدمت به شما افتخار ما است و سعی خواهیم کرد در حد وسع انجام دهیم.

انتهای پیام/