فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اقدامات تخریبی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران نشانه ترس آن‌ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری صبح امروز در مراسم گرامیداشت عملیات نصر ۷ که در یادمان شهدای بلفت و دوپازا سردشت برگزار شد، گفت:این مکانی که در آن حضور داریم در واقع محل عروج فرزندان این مرز و بوم است، رزمندگانی که در همه حال با اخلاص عمل از جان خود گذشتند تا ما امروز با آسودگی و در امنیت زندگی کنیم.

وی افزود: سردشت سرزمینی است که عاشقان خداوند و سربازان امام خمینی (ره)با پیروی از آموزه های دینی و انقلابی از خون خود گذشتند و امروز هم پس از ۴۰ دهه از عمر انقلاب نشان دادند که به هیچ وجه در مقابل دشمن سر تعظیم فرود نمی آورند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ، افزود: جز سردشت شهری در دنیا نمی توان پیدا کرد که با بمباران شیمیایی مورد تجاوز دشمنان قرار گرفته باشد .

وی گفت: هنوز هم سینه مجروحان بمباران شیمیایی سردشت با زخم و دردهای آن زمان مملو شده است.

سردار شهسواری  با بیان اینکه برخی از استان‌ها تنها ۸ سال در جنگ تحمیلی نقش‌آفرینی کردند، تاکید کرد: آذربایجان‌غربی در طول این ۴۰ سال در همه حال از مرز و بوم ایران اسلامی دفاع کرده و همچنان ادامه دارد و شهدای بسیاری را در این چند دهه تقدیم نظام و انقلاب جمهوری اسلامی می‌کند.

وی، با اشاره به اقتدار روز افزون کشورمان در دستگیری نفتکش انگلیس در خلیج فارس و سرنگونی پهپاد جاسوسی در ارتفاع ۴۶ هزار پایی، افزود: چنین اقداماتی قدرت نظام و انقلاب را بیش از پیش به جهانیان نشان می‌دهد.

سردار شهسواری، تصریح کرد: به هیچ وجه از دشمنان واهمه نداریم و اگر روزی در مقابل توطئه آنان از خود دفاع کنیم مطمئنا به همگان اعلام می‌کنیم که چنین اقدامی توسط ما صورت گرفته و تخریب‌هایی که علیه کشورمان صورت می‌گیرد بیانگر ترس آنان است.

انتهای پیام/