فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: پاسداران و بسیجیان استان مردان عامل و فاضل در عرصه میدانداری و دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در دوره تربیت تعالی پاسدارن که در مرکز آموزش عقیدتی شهید امینی برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: خدا را شاکر هستیم که پاسداران و همه بسیجیان و تمامی نیروهای نظامی استان مردان عامل و فاضل در عرصه میدان داری و دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه ماموریت سپاه استان آذربایجان غربی با توجه به موقعیتی که این استان دارد از همه بخش ها از جمله ناحیه، حوزه، تیپ و لشکر تا پشتیبانی همه به دنبال تحقق اهدافی هستند که وجود آن ماموریت ها از نان شب برای امنیت منطقه واجب است تصریح کرد: چراکه اگر بطور مثال خطای انسانی در استان دیگری رخ دهد باعث خسارات جانی کمتری می شود اما در استان ما کوچکترین خطا منجر به از دست رفتن جان خود فرد و خسارات جبران ناپذیر دیگر می شود.

سردار شهسواری اظهار داشت: بنابراین در این راستا لازم است افراد خود را تجهیز به آموزش هایی نمایند که در راستای ماموریت تخصصی است ، البته همراه با آموزش هایی که در راستای معنویت افزایی و افزایش روحیه شجاعت، دین داری نیز باشد.

وی وجود ایمان را همچون جوهره ذاتی انسان تلقی کرد و خاطرنشان شد: هر چقدر ایمان افزایش یابد استقامت در برابر شدائد و سختی ها ی نیز بیشتر می شود.

وی در پایان گفت: بنابراین تقویت ایمان همراه با فراگیری آموزش های تخصصی از ضرورت های مهمی است که بایستی همواره بدان توجه داشته باشید.

 

انتهای پیام/