فرمانده سپاه سردشت در آستانه عید سعید قربان در پیامی پیشاپیش عید سعید قربان را به همه مسلمانان جهان تبریک عرض نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، وی در این پیام آورده است: عید قربان، پاک ترین عیدها و عید سرسپردگی و بندگی خداوند متعال است و دارای منزلتی والا نزد عموم مسلمانان می باشد.

سرهنگ غلامحسین محمدی اصل در این پیام می افزاید: عید قربان یادآور آزمایش سخت و سنگین الهی از حضرت ابراهیم خلیل الله(ع) و دستور ذبح حضرت اسماعیل(ع) بوده است که برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن را نوید می دهد

عیدی است که زائران کوی یار با درک عارفانه و وقوف با شعور مشعر الحرام، با تضرع و دعا، قلب خود را آماده پذیرش رحمت الهی در روز عید عاشقی و بندگی خدا و پیروی از سنت نبوی می کنند. این عید حقیقتا” جشن رهیدگی از اسارت نفس ، شکوفایی ایمان ، یقین و عمل صالح بوده و مجرای فیض الهی و وسیله عنایت رحمانی به بندگان مومن ، مسلم و مطیع است .

وی همچنین قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقوا را در پیام تبریک عید سعید قربان آورده است.

اینجانب عید قربان، این عید بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) ، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) و مسلمین جهان به ویژه مردم متدین و شریف شهرستان سردشت  تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/