فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: به واسطه همین سرمایه ارزشمند و خون پاک شهدا است که امروز در برابر کل استکبار و تمام توطئه ها و نیرنگ های دشمن محکم و مقتدرانه ایستاده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری در راس هیئتی با حضور در منزل شهید حسین با پیری با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و دلجویی کرد.

وی در این دیدار شهدا را به عنوان یکی از سرمایه های ماندگار نظام و انقلاب معرفی کرد و اظهار داشت: به واسطه همین سرمایه ارزشمند و خون پاک شهدا است که امروز در برابر کل استکبار و تمام توطئه ها و نیرنگ های دشمن محکم و مقتدرانه ایستاده ایم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: خانواده ، فرزندان و همسران شهدا مطمن باشند و صد درصد یقین بدانند که سپاه و نظام جمهوری اسلامی حامی آنها است البته با ذکر این نکته که خداوند ابتدا حامی اصلی آنها می باشد.

وی تصریح کرد: چراکه وقتی شهیدی در راه اسلام،قران، دین و انقلاب جان خود را نثار می کند آنچه مسلم است اینکه صاحب و پشتیبان خانواده آنها ها نیز خداوند متعال خواهد بود.

سردار شهسواری اظهار داشت: راه شهیدان راه قران و دین است و وظیفه ما این است در راه توسعه اهداف شهدا کوشا و تلاشگر باشیم و نگذاریم عزت خون پاک شهیدان پایمال شود.

وی هدف از دیدار با خانواده شهدا را تجدید میثاقی دوباره با آرمان های شهدا عنوان کرد و افزود: ما می بالییم به آنچه که شهیدان مدعی آن بودند و نیز همواره سعی خواهیم کرد راه شهدا را ادامه دهیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خطاب به خانواده های شهدا یادآور شد: امروز سرمایه بسیار بزرگ و گرانقدری نصیب شما شده و شما می بایست از این گنجینه های ارزشمند که اهداف شهدا است صیانت نمایید و نگذارید اهداف ی که شهدا  داشته اند هرچند در عرصه دفاعی و امنیتی به اثبات رسیده در عرصه های فرهنگی و اجتماعی نیز اثبات شود و با ایستادگی و دفاع از آرمان شهدا قوام بخش راه آنها باشید.

انتهای پیام/