فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بهترین مذاکره در شرایط فعلی استقامت در برابر استکبار است و گره زدن مشکلات اقتصادی و داخلی به مذاکرات کار اشتباهی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در جمع بسیجیان گردان الی بیت المقدس شهر نازک پلدشت با اشاره به امنیت کشورمان گفت: امنیتی که امروزه در کشورمان وجود دارد در سایه خون شهداء حاصل شده است.

وی تصریح کرد: انقلاب ما برگرفته از حادثه عاشورا و شعار هیهات منا الذله است.

وی با اشاره به مذاکرات برجام اظهار کرد: بهترین مذاکره در شرایط فعلی استقامت در برابر استکبار است و گره زدن مشکلات اقتصادی و داخلی به مذاکرات کار اشتباهی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: دشمن در تلاش بود تا در ادامه برجام های۲،۳ و ۴ را نیز به میان بیاورد که شامل قدرت موشکی، عدم حمایت از نیروهای انقلابی در منطقه و دوستی با استکبار بود.

یوسفی گفت: استکبار به خوبی میداند که اگر ملت ایران را تهدید به حمله کند ما فرزندان محرم هستیم و اگ تهدید به حمله اقتصادی کند ما فرزندان رمضان هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: امروزه استکبار تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مانع نفوذ انقلاب اسلامی در سایر کشورها شود که به لطف خداوند نمی تواند به نتیجه برسد.

انتهای پیام/