فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مردم استان آذربایجان غربی چه در دفاع مقدس ۸ ساله و چه در دفاع مقدس ۴۰ ساله استان در کنار هم زندگی محبانه ای داشتند پس نباید گذاشت این وحدت و اتحاد خدشه دار شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری در جلسه شورای اداری استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: منطق انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و همچنین دفاع مقدس منطق عاشورایی است.

وی گفت: ما در دفاع مقدس ابهت شرق و غرب را در هم شکستیم و آنچه ما را در این کشاکش در برابر بیگانگان سروپا نگه داشته ولایت مداری است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: امروز ما به واسطه این آیه از قران وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ که به عنوان راهکار و استراتژی خود قرار داده ایم توانستیم در عرصه های دفاعی شاهکارهایی را شاهد باشیم که اغیار را به تعجب و دوستان را به محبت وادارد و نمونه آن جوان و دانش آموخته انقلاب است که اخیرا پهباد آمریکارا از ارتفاع ۴۰ هزار پایی به اعماق خلیج فارس روانه کرد.

وی گفت: از این رو ما هرچه دارم به واسطه چشمه جوشان اقتدار دفاع مقدس است و ثمره ایستادگی این ملت می باشد که دشمنان را به عمق ذلت فرو برده و ما را در اوج عزت و صلابت قرار داده است.

سردار شهسواری اظهار داشت: امروز دشمن اگر از جنگ نظامی ناتوان شده و جنگ اقتصادی و سایبری ، فرهنگی را پیش کشیده وظیفه ما بار دیگر ایستادگی و استقامت است .

وی با نگاهی به تاریخ دفاع مقدس استان آذربایجان غربی گفت: ما در این استان از ۲۳ بهمن ۵۷ تاکنون در دفاع چهل ساله برای صیانت از انقلاب و حفاظت از مرزها در حال تلاش هستیم آنهم تلاش هایی که بار دیگر توسط زنان و مرادن غیرتمند استان و نیروهای بسیجی و نظامی که در دفاع مقدس نیز از هیچ کوششی دریغ نکردند انجام می گیرد.

وی یکی از توطئه ها و دسیسه های جدید دشمنان را بی ثبات سازی درونی و ایجاد شکاف بین مردم و متولیان امر نظام و دولت و نهادهای مختلف جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: چراکه از این طریق می خواهند هم ایجاد شک و هم ایجاد وحشت نماید.

وی استان آذربایجان غربی را به لحاظ ترکیب جمعیت، ترکیب قومی، ترکیب مذهبی متمایز از سایر استان ها عنوان کرد و گفت:هر کدام  از این تفاوت ها برای این استان فرصت تلقی می شود، ما در این استان برادرانه کنار هم و در محیطی امن زندگی می کنیم و هر کس بخواهد این فرصت را به تهدید تبدیل کند غلط بی جا کرده است.

سردار شهسواری با تاکید بر تلاش مضاعف و عزم و اراده مدیران استان در انجام مسئولیت و امانتداری که بر عهده آنها گذاشته شده است گفت: انتظار می‌رود که همه کسانی که در مناصب مدیریتی استان قرار می‌گیرند، با قلم تیز و اراده محکم در منصب مدیریتی خود تلاش نمایند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: این استان نیاز به سرمایه گذاری دارد و محیط باید برای سرمایه گذاری آماده باشد و تفاوتی هم ندارد که چه کسی باشد بلکه فقط قوانین مربوط به آن رعایت شود.

وی با بیان اینکه نقش قومیت بازی در مسئولیت ها بی معنا است خاطرنشان کرد: مردم استان آذربایجان غربی چه در دفاع مقدس ۸ ساله و چه در دفاع مقدس ۴۰ ساله استان در کنار هم زندگی محبانه ای داشتند پس نباید گذاشت این وحدت و اتحاد خدشه دار شود .

وی گفت: مدیران هر کدام نمادی از مدیریت اسلامی هستند ، نا راضی سازی مردم می تواند خنجری بر دلهایی باشد که ۴۰ سال برای دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی و صبوری کردند ، پس مدیران در تلاش برای رضایت مندی مردم باشند.

انتهای پیام/