همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد وشهادت ماکو با حضور جانشین قرارگاه حمزه سید الشهداء در ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی ؛ همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد وشهادت ماکو با حضور سرتیپ دوم پاسدار سردار ارجمندی فر جانشین قرارگاه حمزه سید الشهداء و مسئولین، پیشکسوتان و بازنشتگان ، ایثارگران ، ازادگان سپاه ، ناجا و ارتش در مسجد علی بن ابیطالب ماکو برگزار شد .

در ابتدای این برنامه سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماکو  ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس را مردان خستگی ناپذیر عنوان کرد و گفت : پایه های این انقلاب با همت شما بزرگ مردان و با خون شهیدان استوار گردیده است .

در ادامه حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو نیز گفت : ما در روزهای سخت باید مشکلات را کنار گذاشته و در کنار هم باشیم از راهنمایی های داهیانه مقام معظم رهبری بهره جوییم.

وی افزایش رضایتمندی مردم را بزرگترین وظیفه مسئولین دانسته و گفت : افزایش سیستم رضایتمندی مردم بزرگترین وظیفه ای است که مسئولین باید به آن توجه وافر داشته و برای آن تلاش کنند .

سرتیپ دوم پاسدار سردار ارجمندی فر جانشین قرارگاه حمزه سید الشهداء نیز به عنوان سخنران دیگر مراسم ضمن تقدیر از ایثار و مجاهدت های پیشکسوتان جهاد و شهاد ت گفت:  باز هم به غیرت جوانمردان احسنت که نگذاشتن یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن غارت شود .

وی در خصوص توطئه های دشمن در طول تاریخ مطالب مبسوطی ارائه نمود و به رشادت های جوانان و شهدای این مرز و بوم اشاره نمود و راه مقابله با دشمنان را تاسی از مقام معظم رهبری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست .

در ادامه این برنامه از تعدادی ازادگان و پیشکسوتان و ایثارگران با اهدای هدیه و لوح تجلیل به عمل آمد .