فرمانده سپاه سردشت پیشکسوتان دفاع مقدس را سرمایه های نظام عنوان کرد و گفت: باید تجربیات خود را به نسل انقلابی امروز منتقل نمایید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، همایش نکوداشت و تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت در سردشت برگزار شد.

در این برنامه که در سالن مجتمع فرهنگی شهرستان و با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد سرهنگ غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه سردشت با اشاره به خاطرات دوران دفاع مقدس گفت: شما پیشکسوتان عزیز سرمایه نظام هستید و باید تجربیات خود را به نسل انقلابی امروز منتقل نمایید.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس هنوز تمام نشده افزود: بلکه چهل سال است که در کشورمان دفاع می کنیم ،البته درست است که دشمن از طریق هوایی، زمینی و دریایی توان نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارند ولی به لحاظ اقتصادی و فرهنگی متاسفانه دشمن با ما در حال جنگ است.

وی اظهار داشت: از این رو بر همه ما واجب است که چراغ راهمان را که فرمایشات مقام معظم رهبری است گم نکنیم و در این جنگ تمام عیار اقتصادی گوش به زنگ رهبری باشیم و با مدیریت جهادی تلاش کنیم تا پیروز این میدان باشیم و دشمنان را مثل همیشه به زانو در آوریم.