IMG_0679

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، آینده‌پژوهی و تولید فکر و برنامه پیش‌رو برای تحقق جامعه و تمدن اسلامی و نیز بررسی چالش‌ها در سطوح شهرستانی، استانی و ملی را ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، حبیب شهسواری بعد از ظهر امروز در جلسه مجمع عالی بسیج که در سالن جلسات شهید باکری ستاد فرماندهی سپاه شهدای استان برگزار شد، اظهار کرد: باید برای پیشرفت کشورمان از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.

وی فرا رسیدن اربعین حسینی را به اقشار مختلف مردم تسلیت گفت و افزود: این ایام به نماد وحدت، همدلی و هم‌افزایی مسلمانان جهان تبدیل شده است، پس باید چنین روزهایی را ارج نهاده و برای تقویت این همدلی به صورت جدی تلاش شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، فرمایشات مقام معظم رهبری را پیرامون ایجاد جامعه‌ای با جایگاه شایسته جهانی را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: بنابراین آحاد مردم به ویژه بسیج باید در این سمت و سو با جدیت و عزم راسخ گام بردارند، تا منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه جامه عمل بپوشد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، آینده‌پژوهی و تولید فکر و برنامه پیش‌رو برای تحقق جامعه و تمدن اسلامی، بررسی چالش‌ها در سطوح شهرستانی، استانی و ملی همچنین ارائه راهکارها و برنامه‌ها برای حل معضل‌های مختلف، تلاش برای آگاه‌سازی مردم در زمینه‌های مختلف را ضروری دانست و گفت: ساماندهی ظرفیت‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی، تلاش برای توانمندسازی، شبکه‌سازی و ساماندهی نخبه‌های بسیجی نیز لازم است و باید مجامع استانی در این سمت گام بردارند.

شهسواری اضافه کرد: بسیجیان هر موقع احساس نیاز شده و گره در کارها افتاده است با جان و دل حضور پیدا کرده و با تفکر بسیجی و رویکرد جهادی حاضر شده‌اند و با تمام وجود و به صورت صمیمانه میدان‌داری و برای کارگشایی و گره‌گشایی گام برداشته است.

وی تفکر بسیج را الهام گرفته از افکار ناب و اندیشه‌های متعالی حضرت امام خمینی (ره) دانست و اظهار کرد: بنابراین می‌طلبد بیش از پیش برای استفاده از ظرفیت موجود اهتمام ورزید تا گره‌های کور باز شده و مشکلات موجود در همه عرصه‌ها برطرف شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: هر جایی بسیج کارکرد داشته، دستاوردها و موفقیت‌ها را به نفع خود مصادره نکرده و همه موفقیت‌ها را مرهن همدلی، تلاش و همکاری نهادهای مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم.

انتهای پیام/