فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ایجاد آسایش، آرامش و خدمت رسانی به مردم متدین استان از محورهای اصلی برگزاری این رزمایش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری رزمایش الی بیت المقدس ایجاد آسایش، آرامش و خدمت رسانی به مردم متدین استان را از محورهای اصلی برگزاری این رزمایش برشمرد و گفت: ارتقای توان رزمی بسیجیان در حوزه های دفاعی، امنیتی و امدادی از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

وی گفت: پیام رزمایش الی بیت المقدس برای مردم متدین و انقلابی استان آرامش و امنیت منطقه بوده و به مردم اعلام می داریم که ما به عنوان بسیجیان استان با انجام ماموریت ها، آموزش ها و رزمایش ها در همه حال سرباز ولایت در انجام ماموریت هایی که رهبر معظم انقلاب اشاره می نمایند هستیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: پیام این رزمایش برای دشمنان نیز این است که دریا و اقیانوس بی کران بسیج در استان آذربایجان غربی و کشور همواره آموزش دیده و پا در رکاب برای خدمت به مردم تحت ولایت ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری آماده جانفشانی ، جانبازی و فداکاری است و دشمنان بدانند هر آن اگر به مخیله مریض شان تفکر تعدی به مرزها و ایجاد اغتشاش در شهر ها داشته باشند با اراده و مشت فولادین مردم و بسیجیان مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/