مسئول بسیج دانش آموزی استان آذربایجان غربی گفت:همچون سال های گذشته دانش آموزان این استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ثابت خواهند کرد پای آرمان‌های انقلاب محکم و استوار ایستاده‌اند.

رضا خلیل نژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه توسط واحد های بسیج دانش آموزی استان اجرا خواهد شد.

وی با تشریح برنامه های هفته بسیج دانش آموزی شعار امسال این هفته را «دانش‌‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری مراسم صبحگاه مشترک در مدارس، نواختن زنگ ایثار و شهادت با حضور خانواده های شهدا در مدارس، برگزاری یادواره های شهدای دانش آموزی، دیدار با خانواده های شهدای دانش آموز، دیدار با مسئولین استانی و شهرستانی و فرماندهان سپاه، برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی، برگزاری مسابقه دو رهرووان شهدا،عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا و تهیه نشریات دیواری با موضوع دانش آموز انقلابی و مدرسه انقلابی از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این ایام هستند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان آذربایجان غربی شاخص‌ترین برنامه هفته بسیج دانش آموزی را حضور پرشور دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان دانست و تصریح کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته دانش آموزان با حضور پررنگ خود در این راهپیمایی ثابت خواهند کرد که همچون شهیدان حسین فهمیده، مرحمت بالازاده، بهنام محمدی و دیگر شهدای دانش آموز پای آرمان‌های انقلاب محکم و استوار ایستاده‌اند.

خلیل نژاد در پایان هفته بسیج دانش آموزی را یادآور ایثار و رشادت های ۳۶ هزار شهید دانش آموز عنوان کرد و افزود: سبک وسیره شهدا بهترین الگوی برای دانش آموزان و نسل جوان کشور است.

انتهای پیام/