راهپیمایی بزرگ یوم الله ۱۳ آبان صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم ، دانشجویان و دانش آموزان با شعار مرگ برآمریکا- مرگ بر استکبار در شهرستان خوی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سپاه شهدا از خوی مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان خوی صبح امروز بار دیگر با شرکت در راهپیمایی سراسری ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان، خشم و انزجار از آمریکا و ایادی استکبار را با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار، مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله در منظر عمومی جهان به نمایش گذاشتند و وحدت و یکپارچگی خود را در حمایت از انقلاب و آرمانهای امام و شهدا و پیروی از رهبرمعظم انقلاب نشان دادند.

فرماندار خوی در این مراسم با اشاره به شعار همیشگی مردم ایران اسلامی اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان خوی با شعار مرگ بر آمریکا که ریشه در ایمان و اعتقاد آنهادارد بار دیگر با حضور خود مشت محکمی بر ایادی استکبار جهانی و خواسته های نامشروع آنها زدند.

سید محمد عابدی افزود: روز ۱۳ آبان تجلی عشق و ایمان پولادین دانشجویانی بود که با رهبری امام خمینی(ره) توانستند در مقابل اقتدار پوشالی استکبار جهانی وحدت خود را به نمایش بگذارند و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ابهت پوچ آنها را فرو بریزند.

وی در ادامه به نقش نسل جدید انقلاب اشاره و گفت: امروز دانش آموزان  و دانشجویان با رشد معنوی و تعالی باید ادامه دهنده راه امام و شهدای و آرمانهای انقلاب اسلامی باشند،امروز جوامع غربی در حال برنامه ریزی با عناوین مختلف در صدد ضربه به اعتقاد و بنیه علمی کشور ایران اسلامی هستند و در این راه از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

انتهای پیام/