فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بسیجیان می توانند با مراجعه به سایت صندوق ذخیره بسیجیان به آدرس https://sahabcard.ir ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفتگو باخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی با اشاره به آغاز ارائه خدمات توسط صندوق ذخیره بسیجیان گفت: صندوق ذخیر ه بسیجیان به منظور ارتقای منزلت اجتماعی، بهبود معیشت و توانمند سازی  و با هدف ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بسیجیان آغاز به ثبت نام کرده است.

 

وی در خصوص نحوه ی ارائه تسهیلات (وام) به اعضاء صندوق ذخیره بسیجیان تصریح کرد:  تسهیلات ارائه شده در قالب ۲محور  بوده که شامل تسهیلات قرض الحسنه که حداقل مبلغ ۳۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰ میلیون ریال است و تسهیلات عقود اسلامی که حداقل مبلغ ۱۰۰میلیون ریال و حداکثر ۳۰۰ میلیون ریال است.

 

وی در خصوص نحوه ثبت نام اظهار کرد: بسیجیان می توانند با مراجعه به سایت صندوق ذخیره بسیجیان به آدرس https://sahabcard.ir  ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: طی سال جاری همه اعضای صندوق ذخیره بسیجیان از خدمات بیمه مکمل درمان، عمر و حوادث بهره مند می شوند.

به گفته وی علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به حوزه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/