مسئولین وحدت را سرلوحه کاری خود قرار داده و با برهم زنندگان وحدت برخورد نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی، به همت حوزه شهری محمد رسول الله  سپاه اشنویه و اداره اوقاف و امور خیریه اشنویه و با حضور جمعی از روحانیون و هیئت امنای مساجد شهری نشست هم اندیشی با محوریت مسجد در مسجد بازار برگزار شد.

در این نشست سرگرد پاسدار حمید رکت فرمانده حوزه شهری محمد رسول الله  ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته وحدت،هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی در خصوص اجرای برنامه های بسیج در مساجد و جذب حداکثری جوانان و نوجوانان عنوان کرد و بر لزوم همکاری و همفکری تمامی ارکان مسجد در این زمینه تاکید نمود.
در ادامه ماموستا عبداله زاده امام جماعت مسجد بازار با تبریک هفته وحدت ، با اشاره به لزوم همبستگی تمامی مسلمانان جهان خاطر نشان کرد: بایستی مسئولین وحدت را سرلوحه کاری خود قرار داده و با برهم زنندگان وحدت برخورد نمایند.

سپس در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شعیبی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اشنویه با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین نشست هایی با رویکرد وحدت آفرینی ، افزود:  مساجد از سنگرهای اصلی مسلمانان در زمان صدر اسلام بوده که کانون کلیه تصمیم گیری و پیشرفت مسلمانان محسوب می شوند و این وظیفه ما را در قبال حفظ آن سنگین تر کرده است .
وی با بیان اینکه دشمنان دین و اسلام که وابسته به استکبار جهانی و جبهه کفر هستند در قالب های گوناگون در صدد برهم زدن آرامش و وحدت ملت ایران اسلامی می باشند گفت: از این رو  خنثی سازی و مقابله با آن از اصلی ترین وظایف روحانیون و مسئولین است که با همکاری هیئت امنا بتوان زمینه حضور حداکثری جوانان و نوجوانان را در برنامه‌های پایگاه های مقاومت فراهم ساخت.
در ادامه نیز ماموستا نیرومند امام جماعت مسجد جامع اشنویه نیز در بیاناتی بر لزوم توجه مسئولین به مساجد و تخصیص امکانات و همچنین راه اندازی کانال ها و رسانه های اهل تسنن در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد .
در پایان نیز مقرر شد جلسات هم اندیشی بصورت ماهانه برگزار شود.