فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سپاه بسیج حاضر هستند در پیشگاه دین و ملت ذبح شوند اما غم و اندوه در چهره مردم ننشیند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری شب گذشته در برنامه تلوزیونی الدوز شبکه استانی با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت اسلامی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش اظهار داشت: مردم استان آذربایجان غربی آزمون های سخت و مختلفی را در طول این چهل سال سپری کرده اند اما همیشه پای کار و ولایت مدار پشت نظام بوده و بقینن رهرو راه سردار سلیمانی نیز خواهند بود.

وی با بیان اینکه ولایت مداری، مردم داری و حمایت از مظلومان از بارزترین شاخصه های شخصیتی سردار سلیمانی بود افزود: همین ویژگی ها او را به این جایگاه رساند و در قلب مردم جا کرد که چنین تشیع باشکوهی برایش انجام دادند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی به دلاوری های سپهبد شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس و همچنین مبارزه با داعش نیز اشاره کرد و اظهار داشت: همانطوریکه رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند سردار سلیمانی و همرزمانش تربیت یافته مکتب حضرت امام (ره)بودند ومزد جهادشان نیز شهادت بود.

سردار شهسواری گفت: اما آمریکایی ها که با ترور سپهبد سلیمانی کینه و دشمنی خود با انقلاب اسلامی را بار دیگر نشان دادند یقین بدانند که اگر سلیمانی آینه اقتدار نظام بود و این آینه شکست اما به هزاران سلیمانی تبدیل شد که تیزتر و برنده تر در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تسلیت به مناسبت سانحه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری و شهادت جمعی از هموطنان نیز اظهار داشت: سپاه بسیج حاضر هستند در پیشگاه دین و ملت ذبح شوند اما غم و اندوه در چهره مردم ننشیند ، جا دارد بار دیگر به خانواده های داغدار و صبور که پای انقلاب و نظام ایستاده اند تسلیت عرض نمایم.

انتهای پیام/