فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: این استان یکی از استان هایی است که ایستادن پای آرمان های انقلاب را با جان و خون خود بیمه کرده و این ۱۲ هزار شهید نیز مصداق تبعیت از فرامین امامین انقلاب است که در صحنه عمل با اتحاد و اتفاق اهل تسنن و تشیع برای پاسداری از مرزها ی کشور به اثبات رساندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره هزار شهید عشایر آذربایجان‌غربی که با حضور سردار «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ کننده سپاه در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد گفت: آذربایجان غربی یکی از استان هایی است که ایستادن پای آرمان های انقلاب را با جان و خون خود بیمه کرده و این ۱۲ هزار شهید گلگون کفن نیز مصداق تبعیت از فرامین امامین انقلاب است که در صحنه عمل نیز با اتحاد و اتفاق اهل تسنن و تشیع برای پاسداری از مرزها ی کشور به اثبات رساند.

وی استان آذربایجان غربی را با وجود هم مرزبودن بودن با چند کشورهای همسایه جز امن ترین استان های کشور عنوان کرد و افزود: آنچه امروز به عنوان امنیت پایدار مردمی به آن می‌بالیم، نتیجه تشریک مساعی، همدلی و همراهی اهل تسنن و تشیع است.

وی با یادی از شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت:  اگر سردار سلیمانی عمر و حیانش مایه خیر و برکت بود شهادتش نیز احیا و مجد عظمت انقلاب را به بار آورد .

انتهای پیام/