photo_2020-02-05_11-04-47

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سرافرازانه بر آرمان های خود می بالیم و بیرق انقلاب را همچنان فروزنده و پیشرونده تر در حال اهتزاز نمایانگر هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری صبح امروز در مراسم گرامیداشت یاد سپهبد شهحاج قاسم سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا پیروزی انقلاب اسلامی را یک معجزه در تاریخ معاصر عالم عنوان کرد و گفت: این انقلاب به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین انقلاب‌های جهان تمام ایدوئولوژی ها و معادلات جهان را به هم ریخت و ارزش های اسلامی را تجلی بخشید.

وی گفت: امروز ما در چهل و یکمین سال پیروزی انقلابی قرار داریم که روز به روز با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری بر مجد و عظمت آن افزونتر می شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به توطئه های چندین ساله دشمنان علیه ساختار های انقلاب اسلامی ایران و تهدیدات  و تقابل هایی که با نظام جمهوری اسلامی داشتند افزود:  اما با عنایت پرودرگار متعال و تفکر بسیجی سرافرازانه بر آرمان های خود می بالیم و بیرق انقلاب را همچنان فروزنده و پیشرونده تر در حال اهتزاز نمایانگر هستیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاره شهید سپهبد سلیمانی اخلاص ، ولایت پذیری، مردم داری و مردم یاری را از جمله شاخصه های شخصیتی این شهید بزرگوار عنوان کرد و گفت: با مجاهدت های وی که تربیت یافته مکتب امام ره بود در نهایت همچون سید شهیدان استان شهید باکری با دعا خدایا مرا پاکیزه بپذیر به همرزمان شهیدش پیوست.