مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: برای اینکه ایران اسلامی روز به روز توانمند و قوی شود باید افراد اصلح را به مجلس بفرستیم.

به گزارش خبرنگار سپاه شهدا از خوی حجت‌الاسلام محمد رستمی در جمع مردم شهیدپرور منطقه ربط این شهرستان با تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: مسئولین باید سبک زندگی اسلامی را سرلوحه امور خویش قرار داده و در همه کارها خدا را در نظر بگیرند.

وی افزود: در انتخاب افراد اصلح باید به میزان تدین، صادق بودن، عادل بودن و تقوای افراد دقت کنیم، تا افراد اصلح و همسو با نظام راهی مجلس شوند.

این مسئول در رابطه با تبلیغ برخی از کاندیدها که سعی دارند خود را  به نهاد و سازمانی نسبت بدهند، خاطرنشان کرد: باید این را بدانیم که سپاه هیچ موقع از کسی طرفداری و حمایت نمی‌کند و گوش به فرمان منویات رهبری است و سیاسی کار نمی‌کند.

این مسئول با گریز به اقدام اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا، اظهار داشت: معامله قرن، موجب روسیاهی و شکست عاملان آن خواهد شد.

وی با توجه به حضور عظیم و پرشور، همراه با وحدت و انسجام مردم در مراسم‌های تشییع پیکر و گرامیداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و شعار محکم”انتقام سخت”، گفت: این اجتماعات باشکوه و با بصیرت که امت اسلامی در عرض این چهل روز نشان دادند، در تاریخ بی‌نظیر بود.

انتهای پیام